TurkishEnglishGermany

BLOG YAZILARI

Gold Serisi Cambalkon

Gold Serisi Cam Balkon

Gold Serisi Cam Balkon soğuk havalarda sona eren balkon keyfinizi devam ettirebilmeniz için tasarlanmış sistemlerdir.

Gold Serisi Cam Balkon camların katlanarak aynı veya farklı noktalarda toplanma özelliği ile mevsimsel değişmelere en iyi cevap veren sistemlerdir.

Gold Serisi Cam Balkon mobilyalarınızı korur, ömrünü uzatır.

Antalya Gold Serisi Cam Balkon sisteminde kullanılan camlar 8 mm kalınlığında Teperli camlardan oluşmaktadır, kırılması halinde çok küçük parçalara ayrılır canlılara ve çevreye zarar vermez.

Antalya Gold Serisi Cam Balkon  binanızın mimari görüntüsü değişmediğinden dolayı yerel yetkililer tarafından izin almanıza gerek kalmaz.

Antalya Gold Serisi Cam Balkon sert esen rüzgâra dayanıklı olarak tasarlanmış ve imal edilmiştir Balkonlarınızı daha işlevsel hale getirmek ve daha hoş yaşam alanları oluşturmak için size balkonlarınızı cam balkon sistemi ile kapatmanızı öneriyoruz.

Antalya Katlanır Gold Serisi Cam Balkon hareketli bir sistemdir bu nedenle hareket mekanizmalarının sağlam ve paslanmaz olmasına dikkat edilmelidir.

PVC gibi çerçeve olmadığından sararma sorunu azdır. Yalnız camlar arasındaki şeffaf fitiller UV katkılı malzemeden üretilmiş ise 6 ay gibi kısa bir sürede sararır.

Gold Serisi Cam Balkon ile kapatılan oda, salon veya mutfağınızın ısı değerlerinde artış olur, enerji tasarrufu sağlar.

cambalkon11

Süleyman Yılmaz

Bu yazarın açıklaması maalesef yok.

BENZER YAZILAR

Giyotin Cam Balkon

http ://antalya-cambalkonnet/wp-content/upload /2020/02/What App-Video-2020-02-09-at-000917mp4 GİYOTİN CAM Pencere piya a ında öne çıkan açılır kapanır cam i temlerinde, farklı...

Balkon Kapatma

Balkon Kapatma Balkon kapatma konu unda düşüncelerinizi uygulamak konu unda karar ızlıklarınız illaki olacaktır, &nb p;Kuşku uz balkon kapatma i temlerinin en kullanışlı ve en modern...

Cam Balkon Perdesi

Cam Balkon perde i Antalya Cam Balkon perde i geniş renk ve de en eçenekleri, Ergonomik şık şık ve dayanıklı yapı ı ile her türlü balkon mimari ine ayak uydurur Cam Balkon perde i...

Alüminyum Fitil

Alüminyum Kıl Fitil Alüminyum Fitil  Cam Balkonlarda Cam aralarında bulunan şeffaf pla tik fitiller zaman içer inde güne şin ve oğuk ıcak hava denge inin üregelişi nedeni ile...

%d blogcu bunu beğendi: