Gold Serisi Cambalkon

Gold Serisi Cam Balkon

Gold Serisi Cam Balkon soğuk havalarda sona eren balkon keyfinizi devam ettirebilmeniz için tasarlanmış sistemlerdir.

Gold Serisi Cam Balkon camların katlanarak aynı veya farklı noktalarda toplanma özelliği ile mevsimsel değişmelere en iyi cevap veren sistemlerdir.

Gold Serisi Cam Balkon mobilyalarınızı korur, ömrünü uzatır.

Antalya Gold Serisi Cam Balkon sisteminde kullanılan camlar 8 mm kalınlığında Teperli camlardan oluşmaktadır, kırılması halinde çok küçük parçalara ayrılır canlılara ve çevreye zarar vermez.

Antalya Gold Serisi Cam Balkon  binanızın mimari görüntüsü değişmediğinden dolayı yerel yetkililer tarafından izin almanıza gerek kalmaz.

Antalya Gold Serisi Cam Balkon sert esen rüzgâra dayanıklı olarak tasarlanmış ve imal edilmiştir Balkonlarınızı daha işlevsel hale getirmek ve daha hoş yaşam alanları oluşturmak için size balkonlarınızı cam balkon sistemi ile kapatmanızı öneriyoruz.

Antalya Katlanır Gold Serisi Cam Balkon hareketli bir sistemdir bu nedenle hareket mekanizmalarının sağlam ve paslanmaz olmasına dikkat edilmelidir.

PVC gibi çerçeve olmadığından sararma sorunu azdır. Yalnız camlar arasındaki şeffaf fitiller UV katkılı malzemeden üretilmiş ise 6 ay gibi kısa bir sürede sararır.

Gold Serisi Cam Balkon ile kapatılan oda, salon veya mutfağınızın ısı değerlerinde artış olur, enerji tasarrufu sağlar.

cambalkon11

Bir Cevap Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.