TurkishEnglishGermany

ÜRÜNLERİMİZ

Giyotin Cam Balkon


GİYOTİN CAM Pencere piyasasında öne çıkan açılır kapanır cam sistemlerinde, farklı açılış tarzıyla giyotin camlar günümüzde oldukça kullanılmaktadır. Antalya giyotin cam sektöründe öncü olan firmamız dikey olarak hareket eden giyotin cam sistemini siz müşterilerimize sunmaktadır. Yana doğru açılan katlanır ve sürmeli sistemlerden farklı bir yapıya sahip olan bu cam türü birçok mekânda kullanılabilmektedir. Yeni bir yöntem olan giyotinli cam sistemlerinde yerden tasarruf ve estetik görünümün avantajını yaşayabilirsiniz.
Otomatik sistem olarak anılan bu sistem uzaktan kumanda ile kullanılmaktadır. Restoran ve kafelerde kış balkonu sistemlerinde kullanım kolaylığı nedeniyle tercih edilmektedir. Özellikle sigara içilen mekânlarda uzaktan kumanda avantajı ile kısa süreli havalandırma sağlanabilmektedir. Restoran vb. yerlerde uzaktan camı belirli bir mesafede açarak dilerseniz geri kapatabilirsiniz. Otomatik cam balkon avantajı olarak istenilen açıklık da kullanılabilmektedir. Diğer sistemlere oranla istenilen ölçüde camınızı açabilirsiniz. Ofis ve ev gibi kişisel alanlarda da kullanılabilmektedir. Güvenli bir kullanımı olan sistemi evinizde rahatça kullanabilirsiniz. Çocuklara karşı tam otomatik sistemi aktif ederek kullanabilirsiniz.
Evinizde ve restoranlarda ayarlanabilir rüzgâr ve yağmur sistemleri bulunmaktadır. Ekstra uygulamalar sayesinde dilerseniz hava sensörünü aktif edebilirsiniz. Böylece siz uğraşmadan kötü hava şartlarında cam kendiliğinde kapanır. Evde yokken de gönül rahatlığıyla camınızı açık bırakıp, evinizin havalanmasını sağlayabilirsiniz. Motorlu küpeşte sistemi ile evinizi kötü hava şartlarından korumuş olursunuz.
Şişecam garantisi ile sunduğumuz alüminyum fitilli cam ile kaliteli ürünleri sizlerle buluşturmaktayız. Evinizde istediğiniz mekâna uygun şekilde uygulayacağımız giyotin cam hizmeti için Antalya ve ilçelerinden 0542 470 16 34 numaralı telefonumuzdan ulaşabilirsiniz. Fiyat bilgisi alarak, dilerseniz keşif ekibimizden hareketli küpeşte için evinize en uygun sistemi yerinde kararlaştırmalarını isteyebilirsiniz. Karar verdiğiniz ürünlerimizin ödemesini yaparken kredi kartına 9 taksit imkanımızdan faydalanabilirsiniz.

%d blogcu bunu beğendi: